UV Baskılar

UV Baskılar Kategorisinde 67 Ürün Bulundu

UV Baskılar ultra viyole baskı olarak da bilinir. Baskı teknikleri arasında en çok kullanılan yöntem olmaktadır. Firma olarak, en modern ve kaliteli ultra viyole baskı yapabilen makineleri kullanmaktayız. Bu makineler sayesinde, baskı için kullandığımız güneşe aşırı derecede dayanıklı olan boyalarımız, bir saniyeden daha kısa sürede kurumaktadır.

Firmamızın Hizmet Özellikleri Nelerdir?

Firma olarak, uv baskı konusundaki dünyada meydana gelen gelişmeleri yakinen takip etmekteyiz. Baskı sistemlerimizde, dünyada kullanılan en son teknolojiye ait baskı makine ve malzemelerini kullanmaktayız. Her türlü yeniliğe açığız ve bunları denemekten çekinmiyoruz. Tüm personelimiz, kendi ihtisas alanlarında deneyimli, eğitimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirlediğimizden, baskı sürecimizin her aşamasında müşterilerimizle koordineli olarak çalışmaktayız.

UV Baskı Özellikleri Nelerdir?

Firmamız uv baskısında kullandığı boyaları, en kaliteli ve güvenilir markalardan seçmektedir. Boyalarımızın içeriğinde insan sağlığına ve doğaya zarar verecek, kimyasallar bulunmamaktadır. Kullandığımız boyalar, sektördeki çevre koşullarına en uzun süre dayanabilen ürünlerdir. Müşterilerimize, sınırı olmayan renk seçeneği sunmaktayız. Böylece çalışmalarını yapacakları renk seçimi ile sınırlama yapmamaktayız. Dünyadaki en yüksek kaliteli baskıları, müşterilerimize sunuyoruz. Baskılarımızın kuruması, saniyeden daha kısa sürede gerçekleştiği için, siparişleri istenilen tarihten daha kısa sürede teslim edebilmekteyiz.

UV Baskı Tekniklerinin Uygulama Alanları Nelerdir?

Bu baskı teknikleri yaygın olarak, ambalaj ve etiket ürünlerinde kullanılmaktadır. Özellikle sudan ve nemden etkilenmemesinden dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Güneş ışınlarına uzun süre dayanması nedeni ile de, dış mekan ürünlerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Firma olarak, uv baskısı yaptığımız ürünler şunlardır;

  • Ayna yüzeyi olmayan her türlü materyal
  • PVC ve ahşaptan imal edilmiş ürünler
  • Yöntem için uygun olan birçok tekstil ürünü
  • Yüzeylerinde pürüz olmayan taş çeşitleri
  • Mdf ve cam ürünleri
  • Deriden yapılmış ürünler
  • Foreks ve kompozit ürünler
  • Fayans ve duvar kağıtları
  • Kredi kartları ve market kartlarının yapımında
  • Yönlendirme tabelalarının yapımında

Baskı tekniğimizin uygulama alanlarını, gelişmeler ve talepler çerçevesinde sürekli artırmaktayız. Özellikle plastikten yapılan tüm kartların imalatında baskı tekniğimizi sorunsuz, yüksek kalitede ve yıllara meydan okuyacak dayanaklıkta gerçekleştirmekteyiz.

UV Baskının Avantajları Nelerdir?

Firma olarak bu baskı tekniği ile müşterilerimize birçok avantajlar sağlamaktayız. Bu baskı yönteminin en önemli avantajı, boyaların çok çabuk kuruması ve çok uzun süre ilk uygulamadaki gibi bozulmadan kalmasıdır.

Birçok baskı tekniği ile hazırlanan ürünler, kısa sürede deforme olmakta ve yeniden yaptırılmaktadır. Uv baskımız sayesinde ise, müşterilerimiz oldukça tasarruf sağlamaktadır. Baskı kalitemiz nerede ise, fotoğraf kalitesinde gerçekleştiğinden, görsel açıdan çok fazla etki sağlamaktadır. 2.500.000'un üzerinde renk seçeneği kullanabilmemiz, müşterilerimize hazırlayacakları tasarımlar konusunda özgürlük tanımaktadır.

Uygulama alanlarımızın zenginliği ise, ürünlerin tasarlanacağı zemin konusunda da esneklik sağlamaktadır. Boyaların sağlıklı olması ise, özellikle kredi ve banka kartı gibi ciltler temas eden ürünlerde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Diğer Hususlar

Firma olarak, tüm hizmetlerimizi müşterilerimize özel olarak gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin tasarımlarına en yüksek kalitede baskı ve en düşük uv baskı fiyatları uyguluyoruz. Hizmetlerimizin kalitesinin arkasında duruyor ve baskılarımız için garanti süresi uyguluyoruz. Firmamıza online olarak da, sipariş verilebilmektedir. Baskımızın son halini, dijital ortamda müşterilerimize onaylattıktan sonra, en kısa sürede baskımızı gerçekleştirerek teslimatı yapmaktayız. Firma olarak, modern basım hanemiz ve makinelerimiz ile uzman personelimiz sayesinde, istenilen tüm sipariş miktarlarını karşılayabilmekteyiz.