MDF Baskılar

MDF Baskılar Kategorisinde 6 Ürün Bulundu

Mdf günlük hayatımızda pek çok alanda karşımıza çıkar. mdf %90'ı odundan oluşan bir yapıya sahiptir. Masalar, tezgahlar, tablolar gibi ürünlerde genellikle MDF kullanılır. Gelişen reklamcılık sektöründe mdf özel bir yere sahiptir. Reklamcılıkta ve dekorasyonda kullanılan mdf baskı kaliteli yapısının yanı sıra, lüks bir görünüm de sağlar.

MDF Nedir?

Mdf, yumuşak ve sert ağaçların karışımından elde edilir. Bu karışım, farklı işlemden geçer ve buhar verilerek, bıçaklar yardımıyla liflerine ayrılır. Özel yapıştırıcı kullanılarak liflerin birbirine tutunması sağlanır. Birbirine yapışan lifler, sıcak presleme ile sertleştirilir. Sıcak presleme işleme 2 defa uygulanır. Ortaya çıkan levhalar soğumaya bırakılır ve kalıp oluşturulur. Ardından zımpara işlemi gerçekleştirilerek, istenilen pürüzsüz yüzey sağlanır.

MDF Baskılar Nasıl Yapılır?

Hazır levha şeklinde mdfler, istenilen ölçüde kesilebilir. İstenilen ölçüde kesilen mdf üzerine baskı özel baskı makineleri sayesinde yapılır. Talep edilen görsel dijital ortamda hazır hale getirildikten sonra, baskı için uygun boyut ve çözünürlük ayarları uygulanır. Baskıya hazır hale getirilen görsel, son teknoloji baskı makinelerine gönderilerek, mdf üzerine transfer edilir. Mdf, sağlıklı ve sağlam bir malzemedir. 

Bu sebeple üzerine yapılan baskıyı sağlam tutar. Uzun süre boyunca baskı netliğini korur. Herhangi bir renk kaybı veya pikselleşme yaşanmaz. Genel olarak özel tasarımların tercih edildiği mdf baskı, uzman grafik tasarım ekibimizin yardımlarıyla hazırlanır. 

Alanında profesyonel grafikerlerimizin hazırladığı görseller, uzman baskı ekiplerimizce son teknoloji baskı makinelerinde teslimata hazır hale getirilir. Firmamız aracılığı ile özel grafik tasarım hizmeti ve baskı hizmeti almak için, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

MDF Baskı Türleri

Mdf malzemesine uygulanan baskılar, genellikle görsel sergi amacı taşıyan ürünlerdir.

Mdf baskı ürünlerinin başlıcaları şu şekilde sıralanır;

  • Ev ortamında tablo
  • Ofis ortamında tablo
  • Masa üstü resim
  • Fuar stant görseli
  • Altlık
  • Kartlar

Yukarıda sıralanan ürünler mdf baskı uygulanan başlıca ürünlerdir. Mdf üzerine dilerseniz hazır bir görsel ya da özel tasarlanan bir görseli transfer edilebilir. Eğer elinizde hazır bir görsel mevcut değilse, grafik tasarım ekibimizden yardım alabilir. Hayalinizdeki görseli uzman grafikerler yarımı ile tasarlayabilirsiniz. Tablo, masa üstü resimler, kart ve daha pek çok alanda ihtiyacınız olan mdf baskı işlerinizi, firmamızla iletişime geçerek ve sipariş oluşturarak talep edebilirsiniz.

MDF Baskılar Ne Zaman Hazır Hale Gelir?

Mdf baskı siparişlerinin teslimat süresi, sipariş verilen adet sayısına göre değişiklik gösterir. Adet sayısına göre değişiklik gösteren teslimat süresi, iş yüküne bağlı olarak minimum sürede teslim edilir. 

Bilgisayar ortamında, grafik tasarım programları ile hazırlanan görselin, baskıya hazırlanma süresi ve baskı uygulanacak mdf malzemesi için özel ölçüler talep edilip edilmemesi de teslimat süresine yansımaktadır. Firmamız piyasadaki en uygun mdf baskı fiyatları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 

Firmamız bünyesinde çalışan grafik ekibimiz ve baskı ekibimiz, siparişin ilk verildiği andan son dakikaya kadar, özenle sipariş takibi yapar ve kusursuz bir ürün teslimi gerçekleştirir. Kullandığımız son teknoloji yenilikler sayesinde, talep ettiğiniz mdf baskı işlerini, uzun süre boyunca renk solması ve doku kaybı yaşamadan kullanabilirsiniz.