Foreks Baskılar

Foreks Baskılar Kategorisinde 2 Ürün Bulundu

Dekota olarak da bilinen foreks baskı pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Foreks baskılar firmamız tarafından UV veya Folyo olarak yapılmaktadır. Esnek bir yapıya sahip olmakla birlikte dayanıklı bir malzemedir. PVC yapılı bir materyaldir ve reklam alanında en çok tercih edilen baskı malzemesi olarak ön plana çıkar. Hafif ve esnek olmasının yanı sıra dayanıklı bir malzeme olması, her alanda kullanabilme olanağı sağlar. En çok alışveriş merkezlerinde ve marketlerde rastlanan foreks baskı, pek çok reklamcılık alanında da tercih sebebidir. Firmamız aracılığı ile foreks baskı hizmetlerinden yararlanabilir, sizler de kaliteli ve dayanıklı afiş, poster veya menü yaptırabilirsiniz.

Foreks Baskı Nasıl Yapılır?

Foreks baskı, dijital baskı yöntemi ile yapılır. Bilgisayar ortamında hazırlanan görseller, dijital baskı yöntemi ile foreks üzerine basılır. Bunun yanı sıra foreks, el ile veya CNC routerlar ile işlenebilir. Pürüzsüz ve esnek yüzeye sahip olması nedeni ile genellikle kaplama işlemleri için kullanılır. Foreks, 3-5 milimetre arasında bir ölçüye sahiptir. Yapısı serttir ve bu sayede üzerine uygulanan baskının ekstra bir çerçeve kaplanmasına ihtiyaç yoktur. Basılacak olan görsel, çeşitli çizim programları ile vektörel olarak uygun renk ve çözünürlük ayarları yapılarak baskıya gönderilir.

Foreks Üzerine Baskı Yapmak Ek Bir Malzeme Gerektirir Mi?

UV baskı yöntemi ile direk olarak foreks üzerine baskı yapılabilir. Folyonun zamanla aşınması sorunu direkt baskı yapılarak giderilir ve foreks uzun süre kullanılabilir. Foreks baskılar, ayaklı veya ayaksız olarak kullanılabilir. Çift taraflı bant yardımı ile duvara rahatlıkla yapıştırılabilir. Malzemesi hafiftir. Üzerinde herhangi bir katman bulunmadan, direkt foreks üzerine baskılar, mağazalarda tavandan ip ile sarkıtılarak kullanılabilir. Firmamız tarafından foreks üzerine direk baskı uygulaması yaptırabilir. Siz de reklam alanında fark yaratabilirsiniz. Son teknoloji baskı makinelerimiz ile tamamlanan foreks baskılar, en kısa süre içerisinde teslim edilir.

Foreks Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Foreks baskılar, iç ve dış mekanlar olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılır. Hafif yapısı ve kullanışlı özelliği ile her alana uyum sağlar.

Foreks baskı hizmetini verdiğimiz başlıca alanlar;

  • Tezgah üzeri
  • Sergiler
  • Alışveriş merkezleri
  • Fuar etkinlik alanları
  • Mağazalar
  • Zincir Marketler
  • Restoranlar
  • Cafeler
  • Vitrinler

Bu alanlarda dilediğiniz görseli foreks üzerine UV baskı yöntemi ile transfer ediyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana, %100 müşteri memnuniyetini gaye edinen firmamız, profesyonel ekibi ile her alanda sizlere hizmet vermektedir.

Foreks Baskılar Ne Kadar Süre İle Kullanılabilir?

Foreks malzemesi, hafif ve dayanıklıdır. Bu sebeple uzun süreler boyunca muhafaza edilerek kullanılabilir. Foreksin üzerine laminasyon işlemi uygulanarak, kullanım ömrü uzatılabilir. Uygulanan laminasyon işlemi, tercihe göre parlak veya mat olarak yapılır. UV baskılar diğer baskı türlerine göre güneş ışığına daha dayanıklıdır. Bu kapsamda, dış mekanlarda kullanılan foreks baskılar, güneş ışınlarına maruz kaldıklarında solmazlar ve uzun süre dayanıklı kalırlar. Foreks baskıların, taşınması basittir ve monte edilmesi kolaydır. Esnek malzeme yapısı sayesinde, kırılma ve aşınma gibi sorunları sıfıra indirir. Firmamız aracılığı ile en uygun foreks baskı fiyatlar kategorisindeki ürünlerimiz için bizimle iletişime geçebilir, sizler de reklamcılıkta firmanızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.