Pleksiglass Baskılar

Pleksiglass Baskılar Kategorisinde 6 Ürün Bulundu

Pleksi kolay işlenebilir, kesilebilir ve istenilen alanlara delikler açılarak kullanışlı hale getirilebilir. Pleksi glass baskılar günümüzde çok yoğun kullanılmaktadır. Pleksi, plastik cam formuna sahip bir malzemedir. Pleksi üzerine renkli veya renksiz baskı uygulanabilir. Firmamız tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilen pleksi baskı plastik, hafif bir yapıya sahiptir. Her alanda kolaylıkla kullanılabilir ve kolayca taşınır.

Pleksi Baskı Özellikleri

Pleksi baskılar saydam ve yarı saydam özellikleri ile ışıklı ortamlarda kullanılır. Kullanıldığı ortama şık ve modern bir görünüm kazandırır. Pleksi üzerine UV ışınları ile UV baskı yöntemi uygulanır ve plakanın arkasına baskı yapılabilir. İstenilen görselin uygulandığı pleksiglass baskı ışığı geçirir ve darbelere karşı dirençlidir.

Normal cam malzemeye göre pleksi cam;

  • Normal cama göre %92 oranla ışığı geçirir.
  • Normal cama göre 6 kat daha fazla dayanıklıdır.
  • Normal cama göre %20 daha az ısı geçirir.

Pleksiglass iklim tüm hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir. Floresan, şeffaf ve pak renkler ile üretilebilir. Yüzeyinde asla solma meydana gelmez ve dış ve iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Beyaz Pleksi Baskılar

Mutfak paneli ve mutfak dolabı gibi alanlarda kaplama yöntemi ile beyaz pleksi baskı yapılmaktadır. Özel tasarlanan pleksi üzerine baskı ile mutfaklara hayal edilen her görünüm verilebilir. Firmamız aracılığı ile profesyonel beyaz pleksi baskı hizmeti alabilirsiniz.

Vakum Pleksi Baskılar

Düz forma olan pleksi üzerine yapılan baskının ardından, vakum makinesi ile işlem uygulanarak istenilen şekil elde edilebilir. Vakumlamaya elverişli mürekkep ve son teknoloji baskı sistemleri ile pleksi baskı üzerine herhangi bir deforme olmadan vakumlama işlemi yapılabilir. 400 kat daha fazla esneme alanı sunan son teknoloji boya ve makinelerimiz ile sizler de firmamız aracılığı ile profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Işıklı UV Pleksi Baskılar

Işıklı UV baskı tekniği ile buz beyazı, beyaz ve şeffaf pleksi malzemeler üzerine özel baskılı pleksiler elde edilebilir. Aydınlatmaya uygun bu pleksi baskılar, led aydınlatmalar yardımı ile daha da ön plana çıkarak, mükemmel bir görsellik oluşturur. Tabelalar üzerine uygulandığında, mükemmel görünüme sahip ışıklı logolar elde edilebilir.

Kabartma ve Yükseltme Pleksi Baskılar

Kabartma tekniği ile yapılan baskılarda, bir kaç defa aynı bölgeye baskı uygulanır. Bu sayede pleksi üzerinde kusursuz bir kabartma işlemi gerçekleştirilir. Sanatsal ve tipografik çalışmalar için kullanılan bu teknik ile kullanıldığı alana kusursuz bir görsellik kazandırır.

Yükseltme pleksi baskılarda 2 farklı kalınlığa sahip pleksi kullanılır. Bir katman arka planı doldurmak için kullanılırken, ön yüzeyde 15 mm kalınlığında bir pleksi kullanılır. Renk doygunluğunun sağlanması için önce ana renkler, ardından beyaz renk baskı yapılır. Son teknoloji baskı teknikleri ile en yüksek çözünürlükte ve netlikte baskılar şeffaf pleksi üzerine uygulanır.

Pleksi Baskıların Kullanım Süresi

Pleksi dayanıklı ve zor deforme olan bir malzemedir. Bu sayede uzun süreler boyunca kullanılabilir. Isıya ve ışığa karşı dayanıklı formda olması sebebi ile üzerine uygulanan baskı solmaz ve deforme olmaz. Rutubetten uzak ortamlarda uzun süreler boyunca saklanabilir ve kullanılmak istenildiğinde ilk günkü hali ile tekrar çıkarılabilir. Pleksi baskı alanında firmamız, en uygun pleksi baskı fiyatları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.