Dekoratif Aynalar

Dekoratif Aynalar

Lazer ile kesilen kaliteli Plexiglass malzeme ve kargo sürecinde kırılması durumunda birebir değiştirme garantisi ile size ulaşmaktadır. Ayna Modelleri ve Dekoratif Aynalar günümüzde trend haline gelmiş hem üreticisi hem de tüketicisi oldukça artmıştır.

Özellikle salonlarda ve çocuk odalarında kullanılmaktadır. Herkesin kendi zevkine göre bir Dekoratif Ayna bulabileceği grafikit.com, Almanya, Hollanda, İsveç, Azerbeycan, İran, Irak, Türkmenistan gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.

Dekoratif Ayna

İnsan sağlığına zarar vermeyen kimyasal analizleri yapılmış pleksiglas ile üretilmektedir. Mobilyalarda, mutfaklarda, banyolarda artık çok sık kullanılmaya başlanmıştır.

Birçok mobilya üretici Dekoratif Aynalar ile dolap kapakları ve çekmece kenarlarını süslemektedirler. Özellikle ihracatta çok öne çıkarak dekorasyon sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Sevgiliniz için bir armağan almayı düşünüyorsunuz fakat ne alacağınıza bir türlü karar veremediniz, birbirinden farklı Dekoratif Aynalar ile hediye aramaktan kurtulabilirsiniz, ama Ayna Modellerine karar vermek biraz zor olabilir.

Modellerimiz dünya standartlarında üretilerek üretime geçirilmektedir. Üretim veya hammade kaynaklı olan her tür sorun ile ilgili olarak firmamız tam garanti vermektedir. Üretimden paketlemeye kadar siparişinizin her sürecinde kontrol edilen siparişiniz kargoya verildikten sonra size e-mail ve sms olarak bilgilendirilir.

Sitemizde üyelik sistemi ile siparişinizin her aşamasını online olarak görebilirsiniz. Kişiye Özel Dekoratif aynalar aynı kalite standartlarında üretilmektedir. Bazı ürünlerde tasarım süreci tamamlandıktan sonra size tasarım örneği gönderilir ve onay süreci başlar. Siparişinize onay verdiğinizde üretime alınan aynalar en kısa süre içerisinde evinizdeki özel köşesine doğru yola çıkartılır.