Kumaş Çanta ve Bez Çanta Tasarımları

Kumaş Çanta ve Bez Çanta Tasarımları
Kumaş Çanta

Kumaş Çanta

Günümüzde oldukça sık kullanılan Kumaş Çanta değişik formlarda üretilmektedir.

Birçok kumaş çeşidi kullandığımız çantalarımız bez çanta olarak da adlandırılır. Baskılı Kumaş Çantalarımızı genellikle polyester kumaş ile hazırlıyoruz. Polyester çantalar hem kullanışlı hemde baskı aşamasında tasarımlardan doğru renk alınabilmesi için tercih edilmekte. Üretim maliyeti ham kumaştan biraz daha yüksektir ama milyon renk skalası kullanılabilecek tasarımları polyester kumaş çantalarda bulabilirsiniz.

Kumaş Çanta

Sitemizde kendi tasarımlarımızı sergiliyor ve özenle dikimini yaptığımız kumaş çantaların satışını yapıyoruz. Kumaş çanta fiyatları ile ilgili sitemizi gezebilirsiniz. Birçok model olduğu gibi kendi istediğiniz bir deseni veya resminizi kumaş çantanızın üzerinde görebilirsiniz.

Toptan kumaş çanta üretimi yapan firmamız size özel kreasyon hazırlayabilir veya sizin tasarımlarınızı üretebiliriz. Toptan bez çantalar içinde bizimle iletişime geçebilir ve toptan fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Kumaş Çanta

Çantalarımız size özel olarak hazırlanarak kargo ile adresinize teslim edilmektedir. İsterseniz mağazanızda veya internet üzerinden satmak için bayilik alabilirsiniz.

Birçok bayimiz instagram, twitter ve facebook üzerinden çantalarımızı satarak ekonomilerine katkı sağlamaktadır. Toptan çanta bayiliği almak için bize ulaşabilirsiniz.

Aşağıda çanta örnekleri ve tasarımlarını bulabilirsiniz. İstediğiniz tasarımı ücretsiz kargo ile havale ve kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme için ek bir kargo ücreti ödemeniz gerekebilir lütfen sipariş verirken açıklamaları dikkatlice okuyunuz.

Çanta yapımında kullandığımız kumaş, iplik, boya ve transfer sisteminde hiç bir zararlı madde bulunmamaktadır. Dijital baskı ile özenle ürettiğimiz çantaları titizlikle dikiyoruz ve uzun süre kullanılması için hazırlıyoruz.

Çantalarımızı çamaşır makinesinde 30 derecede yıkayabilirsiniz, herhangi bir solma olmaz garantilidir. Süblime Tekstil Baskı Makinesi ile yapılan çanta baskılarımızı ısı yolu ile polyester kumaş üzerine transfer ediyoruz. Isı yolu ile üretilen tekstil baskılarında solma çok uzun süreli kullanımdan sonra olmaktadır. Bu çantanızı dilediğiniz gibi kirletebileceğiniz anlamına geliyor 🙂

Çantalarımız herhangi bir bakım gerektirmemektedir, ama özen göstermeniz çantanın ömrünü uzatacağı gibi ilk günkü gibi kalmasını da sağlayacaktır. Çanta siparişi vermek için sitemizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sitemiz Paypal ödeme sistemi ile güvenli ödeme seçeneği sunmaktadır. Rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Submit a Comment